Категорії
Прочитане

Книжка Дена Вальдшмідта «Вийди за межі. Забудь про успіх — стань видатним!»

Ден Вальдшмідт — американський «бізнес-стратег», консультант, блоґер.

Коли Дену було лише 25 років, він уже встиг зробити непогану кар’єру й заробити чимало грошей, але негаразди в особистому житті та проблеми зі здоров’ям довели його до такого відчаю, що він навіть думав здійснити самогубство. В останню мить він зупинився й почав шукати інший вихід. Почав шукати спосіб змінити своє життя.

У результаті пошуків Ден дізнався, що успішні люди здебільшого були звичайними людьми, які робили надзвичайні речі, і саме це допомагало їм досягти успіху. Вони не народилися з величчю. Вони стали великими. Також він відкрив для себе, що успішні люди мають певні спільні риси в ставленні до життя:

  • вони не бояться робити щось екстремальне,
  • вони дисципліновані,
  • вони багато дарують,
  • вони розуміють інших людей,
  • вони сміливі.

Про ці важливі якості Ден Вальдшмідт і розповідає у своїй книзі. Про те, як вони впливають на успіх людини та її життя, про те, як за допомогою цих якостей можна стати надзвичайним, видатним.

Як зазначає автор, це не книжка про те, як заробити великі гроші, а погляд «за лаштунки» успіху.

Книжка невелика за обсягом і схожа на збірку нотаток. Не можу сказати, що дізнався щось нове з неї, усі ці поради вже траплялися в тих чи інших книжках з саморозвитку.

На мій погляд, найбільш цікаве в цій книжці — історії про реальних людей, які завдяки пристрасті, відчайдушній боротьбі, наполегливості та відданості своїй мрії робили просто надзвичайні речі. Ці історії надихають і нагадують, що завжди потрібно боротися до кінця, що ніколи не можна опускати руки. А от розповіді самого автора про те, як він справлявся зі своїми проблемами, тут немає, є тільки згадка наприкінці, що в нього в житті вже все гаразд.