Категорії
Музика

Тріо Oberon

Тріо Oberon
Фото з сайту Тріо Oberon

Кілька днів тому мені вдалося побувати на концерті берлінського камерного тріо Oberon, який відбувся в Запорізькій обласній філармонії в рамках «Тижнів Німеччини в Україні».

Тріо Oberon складається зі скрипальки Хеньї Земмлер, віолончелістки Антоанети Емануїлової та професора фортепіанної камерної музики Йонатана Анера.

Неймовірно класний колектив! Мені сподобалося не тільки їхнє віртуозне виконання, приємно було спостерігати за грою цих музикантів, за їхніми емоціями. У кожному їхньому русі відчувалося, що вони живуть цією музикою, вони пропускають її крізь себе, вони отримують задоволення від того, що роблять. Гадаю, нікого зі слухачів вони не залишили байдужими. Півтори години концерту промайнули як одна мить. Давно я не отримував такого задоволення!

На жаль, у залі було чимало вільних місць, хоча ціни на квитки були смішними. Квитки на яку-небудь попсову гидоту коштували б разів у п’ять більше, і людей набився б повний зал. Гадаю, на такий чудовий концерт могло б зібратися й більше народу.

Сайт тріо Oberon.

Відео тріо Oberon, присвячене Шекспіру: