Категорії
Інтернет

Я в соціальних мережах

Я не з тих, хто із самого ранку, ледве продерши очі, одразу кидається перевіряти, скільки лайків поставили чи що там цікавенького запостили у Facebook чи Twitter. Соціальні мережі я, м’яко кажучи, не люблю, тому намагаюся користуватися ними якомога менше або не користуватися взагалі.

У мене є сторінка в Twitter, до якої автоматично додаються анонси нових публікацій цього блогу. Сам я у Twitter нікого не читаю і взагалі не розумію, як там можна когось читати. Є багато людей, які мені цікаві й чиї блоги я читаю, але варто зазирнути до них у Twitter, а там сплошний потік посилань, ретвітів, хештегів та іншого цифрового непотребу. Формат коротких повідомлень, який пропонує Twitter, мені здається зовсім незручним. Тож, якщо комусь зручно слідкувати за оновленнями сайтів через Twitter, підписуйтесь на мою сторінку, але не чекайте, що я у свою чергу буду читати вас. Нічого особистого, це просто не мій формат.

У Facebook я зареєструвався кілька років тому, але потім через деякий час деактивував свій акаунт. Три роки я чудово без нього обходився, але зараз обставини змінилися — для кількох моїх сайтів мені потрібно було створити сторінки у Facebook. Тож я відновив свій акаунт. У ньому будуть публікуватися анонси записів у блозі, а також, можливо, якісь невеличкі записи, які будуть занадто короткими для розміщення в блозі.

В інших соціальних мережах мене немає і з’являтися в них я не планую.

[Оновлено 02.02.2020]: Я видалив усі свою акаунти. Уже майже півтора року я не користуюся соціальними мережами і вам рекомендую робити так само.