Категорії
Музика

Що послухати під час карантину

Думаєте, я запропоную вам щось легке й бадьоре, пройняте оптимізмом та вірою в перемогу добра над злом? А ось і ні. Запропоную зовсім іншу музику — ту, яку я сам постійно слухаю останніми днями. Ця музика настільки засіла мені в голові, що раз за разом вмикаю її, коли працюю за комп’ютером. Чи це вона тому й засіла в голові, що раз за разом її вмикаю? Хоч там як, гадаю, ця музика дуже добре відповідає тому, що зараз відбувається за вікном.

Саундтрек до фільму «Зараза» Стівена Содерберга, у якому розповідається про поширення планетою смертельного вірусу. Актуальне на сьогодні кіно, оскільки події в ньому дуже схожі на сьогоднішню ситуацію з клятим коронавірусом. Обов’язково подивіться цей фільм.

Автором музики до фільму є американський композитор Кліфф Мартінес. Як зазначає Мартінес, він намагався зробити саундтрек таким, щоб у ключові моменти фільму він викликав у глядача відчуття трагедії та втрати. І йому це вдалося — музика ідеально доповнює візуальний ряд!

Саундтрек до гри Plague Inc., у якій гравець має поширити смертельну хворобу по всій планеті та вколошкати людство. Одним із джерел натхнення для автора гри став вищезгаданий фільм «Зараза» Содерберга.