Категорії
Мінімалізм

Книжка Дж. Мільберна і Р. Нікодемуса «Мінімалізм. Найважливіші есе»

«Мінімалізм. Найважливіші есе» — збірка з двадцяти дев’яти есе, опублікованих у блозі Theminimalists.com, який ведуть Джошуа Філдс Мільберн і Райан Нікодемус. Книжка була опублікована у 2011 році.

Джошуа Мільберн і Райан Нікодемус — двоє друзів із Дейтона, штат Огайо. Кілька років тому вони справляли враження цілком успішних молодих людей: вони мали високооплачувану роботу, дорогі машини, безліч речей. Але насправді вони були незадоволені власним життям, вони не були щасливими. Тож вони вирішили змінити власне життя, користуючись принципами мінімалізму. Вони позбулися всього зайвого й зосередилися на тому, що для них є насправді важливим. Свої життєві експерименти й подорож у мінімалізм вони описують у блозі, який запустили у 2010 році.

З цієї збірки ви дізнаєтеся, що собою являє такий стиль життя, як мінімалізм, і в чому його переваги. Дізнаєтеся, як мінімалісти позбуваються зайвих речей і як управляють власними фінансами.

У цій книжці Джошуа й Райан пишуть не тільки про мінімалізм, а і про життя взагалі. Про те, як справлятися з негативними емоціями, як будувати стосунки з іншими людьми, як узяти власне життя під контроль. Це чудові есе, які, можливо, стануть для когось із читачів стимулом до того, аби переосмислити власне життя, спробувати щось змінити в ньому, зробити його кращим.

Ви можете завантажити цю книжку в електронному вигляді (російською мовою) на сайті інтернет-журналу Synderesis.