Категорії
Творчий процес

Три необхідні складові творчості

Пристрасть

Творчість неможлива без любові до того, що робиш. Потрібно отримувати задоволення від свого заняття, насолоджуватися процесом. Це задоволення і є та мотивація, яка змушує тебе сідати за стіл і створювати щось нове, щось чудове, щось, від чого захоплює дух. Творчість має бути твоєю пристрастю. Тією пристрастю, яка витісняє всі інші види активності, коли кожну свою вільну хвилину ти витрачаєш на улюблену справу. Коли занурюєшся в роботу настільки, що не можеш думати ні про що інше.

Стиль

Творчість — це спосіб виразити себе. Аби те, що ти робиш, помітили, потрібно виділятися з натовпу своєю яскравою індивідуальністю. Кожний із нас по-своєму сприймає навколишній світ. Ми мислимо по-різному. І в тому, що ти робиш, важливо зберігати цю індивідуальність, бути несхожим на інших. Не копіювати інших, а бути самим собою. Знайти свій голос, свій власний неповторний стиль.

Прагнення до досконалості

Творчість — це постійна практика. Це процес навчання, який ніколи не припиняється. Щоби зробити щось суттєве, справжнє, потрібна щоденна наполеглива праця, постійний рух до досконалості. Щоби стати справжнім віртуозом у власній справі, необхідні тисячі годин практики, коли ти цілеспрямовано й зосереджено відточуєш свою майстерність. Так, це важка праця, але ж це те, що ти любиш. Ти сам обрав цей шлях.