Категорії
Прочитане

Роман Мікі Спіллейна «Суд — це я»

«Суд — це я» — детективний роман американського письменника Мікі Спіллейна. Це перший роман в серії про приватного детектива Майка Гаммера.

Про сюжет. Вбито Джека Вільямса, кращого друга приватного детектива Майка Гаммера. Гаммер обіцяє сам покарати вбивцю, а для цього йому необхідно знайти його раніше, ніж це зробить приятель Гаммера з поліції Пат Чемберс.

Майк Гаммер поважає поліцію, але прагне сам чинити правосуддя. У Гаммера свої методи ведення розслідування — натовкти комусь пику, зламати пару кісток. У складних випадках, коли свідок продовжує справляти мовчанку або занадто пручається, у хід іде вогнепальна зброя. У жінок Гаммер користується великою популярністю. У деяких з них, варто їм тільки побачити Гаммера, в очах починають мигтіти веселі метелики, а руки мимоволі тягнуться до ґудзиків і блискавок, щоби швидше позбутися одягу. Гаммер довгий час демонстрував витримку, і головна інтрига в цьому романі була не в тому, хто ж вбив Вільямса, а в тому, кому з жінок першою вдасться здолати опір цього «міцного горішка» і затягти його в ліжко.

Більше про цей роман і сказати нічого.