Категорії
Блоґерство

З чистого аркуша

Починаючи від сьогодні, усі публікації на цьому сайті будуть виключно українською.

Чому я вирішив перейти на українську:

  • Я українець і живу в Україні.
  • Попри те, що я все життя прожив у російськомовному оточенні й сам майже завжди говорив російською, українська мова мені ближче. З російською мовою в мене немає такого внутрішнього емоційного зв’язку, як з українською.
  • Я хочу, щоб української мови було більше. Хочу, щоби було більше книжок українською, блогів, фільмів, музики, спілкування. Мудрий вислів гласить: хочеш змінити світ — почни із себе. Тому я змінюю себе і свої звички.
  • Я люблю українську мову.
  • Чарівні україномовні дівчата. Як із ними фліртувати без вільного володіння мовою?

Відтепер я писатиму тільки українською й намагатимуся якомога більше нею розмовляти.

Я видалив усе, що було опубліковано раніше на цьому сайті, усі тексти російською. Можна було б залишити старі публікації і просто писати далі українською, але мені такий підхід не подобається. По-перше, я хочу, аби всі тексти на сайті були однією мовою. Якщо вже перейшов на українську — усі тексти мають бути українською. По-друге, раніше, оскільки тексти були російською, через пошук на сайт потрапляло чимало читачів із Росії. Їх було навіть більше, ніж читачів з України. Якщо лишити тексти російською, вони й далі будуть потрапляти на сайт, а нащо вони мені тут?

Видаливши старий контент, я фактично розпочинаю з чистого аркуша — починаю шукати нову аудиторію. Аудиторію, яка читає українською. Можливо, деякі зі старих публікацій я перекладу українською і знову опублікую зі старою датою. Подивимось. А поки що буду писати нові тексти про книжки, музику, фільми, письменництво й таке інше. Обіцяю нові записи публікувати частіше, ніж раніше. Тож залишайтеся на зв’язку, буде цікаво.