Категорії
Мінімалізм

Англомовні сайти про мінімалізм

Список найпопулярніших англомовних сайтів про мінімалізм.

 1. Zen Habits.
  Zen Habits — блоґ Лео Бабаути. Лео пише про те, як позбавитися поганих звичок, як встигати більше й мати водночас більше вільного часу, про здорове харчування, про медитацію, про креативність і, звичайно, про мінімалізм. Лео запустив свій блоґ у 2007 році. За три роки блоґ досяг неймовірної популярності — у 2010 році сайт входив до Top 25 англомовних блоґів.
 2. mnmlist.
  Ще один блоґ Лео Бабаути. На відміну від Zen Habits, цей сайт присвячений тільки мінімалізму. mnmlist — чудовий варіант для початку знайомства з принципами мінімалізму.
 3. The Minimalists.
  Блоґ Джошуа Філдса Мільберна й Райана Нікодемуса, двох друзів із Дайтона, штат Огайо. Джошуа й Райан не знайшли щастя в корпоративному світі і вирішили повністю переглянути своє ставлення до життя. Вони відмовилися від високооплачуваної роботи, яка не приносила задоволення, позбавилися від зайвого майна й почали займатися тим, що вважають своєю справжньою пристрастю. Джошуа взявся за написання книжок, а Райан проводить тренінги. На сайті The Minimalists є цікавий розділ, у якому Мільберн і Нікодемус у подробицях описали свою 21-денну подорож до мінімалізму.
 4. Блог Коліна Райта.
  Колін Райт — підприємець і письменник. Колін стверджує, що для повноцінного життя йому вистачає мінімальної кількості речей. Колін багато подорожує, раз на чотири місяці він відправляється до нової країни, яку обирають читачі його сайту.
 5. Becoming Minimalist.
  Becoming Minimalist — блоґ письменника, спікера й пастора Джошуа Беккера. Одного разу, розбираючи купу речей у гаражі, Джошуа Беккер почув від сусіда пораду позбавитися від зайвих речей. Після цієї розмови Джошуа вирішив обрати для своєї родини шлях мінімалізму і з тієї пори ділиться своїм досвідом у блозі і в книжках.
 6. Be More with Less.
  Блоґ Кортні Карвер про те, як зробити своє життя простішим. Кортні Карвер — блоґерка, письменниця і фотограф, свій блоґ вона веде з 2010 року.
 7. Project 333.
  Project 333 — спільнота, яку створила Кортні Карвер для тих, хто хоче зробити простішим своє життя і свій гардероб. Учасники спільноти проводять експеримент — протягом трьох місяців користуються тільки 33 речами зі свого гардеробу, враховуючи одяг, взуття, аксесуари та прикраси.
 8. miss minimalist.
  Блоґ Франсін Джей, авторки двох книжок про мінімалізм. Щопонеділка в рубриці Real Life Minimalists Франсін публікує розповіді своїх читачів про те, як вони позбавлялися зайвого у своєму житті.