Категорії
Творчий процес

Вирішив взяти участь у NaNoWriMo

Цього року я нарешті наважився взяти участь у проекті NaNoWriMo (National Novel Writing Month — Національний місяць написання роману). Хто не знає, NaNoWriMo — це щорічний проект, учасники якого мають за тридцять днів листопада написати чернетку роману обсягом у 50 тисяч слів. Проект доволі популярний, цього року на початку листопада вже було понад 270 000 зареєстрованих учасників зі всього світу.

Для себе я бачу такі причини для участі у NaNoWriMo:

  • Хочу виробити у себе звичку писати щодня не менше певної кількості слів. Для NaNoWriMo потрібно в середньому писати по 1666 слів на день. З таким обсягом не так уже й важко справитися, головне — писати регулярно.
  • Останнім часом я занадто багато часу приділяв якимось стороннім і неважливим справам і забував про головне. Хочу більше часу приділяти писанню.
  • Участь у NaNoWriMo — чудова можливість закінчити за місяць роботу над першою чернеткою роману. Не важливо, якою вона вийде, потім її можна буде редагувати й переписувати стільки, скільки треба. Основа роману, над якою можна далі працювати, уже буде готова.

Уже минуло п’ять днів зі старту проекту, і я поки дещо відстаю від графіка.